Prawo Pracy. Sprawy przed sądem pracy.Toruń, Wąbrzeźno, Kowalewo Pomorskie, Grudziądz,  Golub Dobrzyń, Brodnica.

Przypominamy, że jedną z głównych specjalizacji naszej kancelarii adwokackiej jest reprezentacja pracowników i pracodawców przed sądami pracy.

Zwolnienia z pracy, niewypłacone wynagrodzenia, ograniczenie etatu, przymusowe urlopy to tylko niektóre z problemów z jakimi borykają się w związku z kryzysem wywołanym Covid-19   pracownicy.  Jesteś pracownikiem i chcesz szukać obrony swych spraw przed sądem – zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą kancelarią.

Swoją ofertę kierujemy również do pracodawców.  Zostałeś pozwany przed sądem pracy – skontaktuj się z adwokatem, na obronę nie jest jeszcze za późno.

Informujemy jednocześnie    odpowiadając na liczne pytania i prośby naszych klientów związane z panującą epidemią, że dla Państwa bezpieczeństwa Kancelaria wprowadziła procedurę powierzenia sprawy telefonicznie i online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Szczegółowe wskazówki zostaną przekazane telefonicznie. Bądźmy odpowiedzialni – zapraszamy do tej formy kontaktu. Oczywiście w sprawach wymagających, ze względu na ich charakter, osobistego spotkania w wyjątkowych przypadkach będzie to możliwe.