adwokat

Adwokat Wąbrzeźno i Toruń

Kancelaria Adwokacka Anny Krawczyk-Koźmińskiej świadczy usługi przede wszystkim na terenie Wąbrzeźna i okolic oraz Torunia. Od listopada 2017 siedziba główna naszej Kancelarii znajduje się w Wąbrzeźnie. W tym czasie zdobyliśmy uznanie nie tylko mieszkańców Wąbrzeźna i okolicznych miejscowości, którzy stanowią liczne grono zadowolonych klientów, ale także czytelników najbardziej poczytnego periodyku lokalnego jakim jest CWA-Wąbrzeźno, w którym adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska prowadziła cieszący się dużą popularnością cykl porad prawnych.

Jesteś mieszkańcem Chełmna, Golubia Dobrzynia, Rypina, Brodnicy, Lipna, Świecia, Grudziądza, Lisewa, Ciechocinka, Aleksandrowa Kujawskiego, Gniewkowa, Kowalewa Pomorskiego, Inowrocławia również serdecznie zapraszamy!

Masz problem prawny, jesteś mieszkańcem małej miejscowości, zależy Tobie na anonimowości, ta oferta pomocy prawnej jest skierowana właśnie do Ciebie. Czeka Cię rozwód, sprawa o alimenty, podział majątku? Przy poszukiwaniu pomocy prawnej wyjdź poza utarte schematy i najbliższe otoczenie, zwróć się do nas, a poczujesz czym jest prawdziwe zaangażowanie, rzetelność i profesjonalne podejście przy prowadzeniu Twojej sprawy.

Rozumiemy równocześnie, że dojazd do siedziby kancelarii adwokata stanowi czasem niedogodność dlatego wychodząc naprzód oczekiwaniom naszych Klientów, w przypadku skorzystania z naszych usług oferujemy dla osób prywatnych bezpłatny dojazd do domu Klienta.

Skontaktuj się.