kancelaria adwokacka

Adwokat Kancelaria Adwokacka Wąbrzeźno i Filia w Toruniu.

Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska – Kancelaria Adwokacka w Wąbrzeźnie oraz jej Filia w Toruniu zajmuje się pomoc prawną dla osób fizycznych i prawnych, w tym kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców.

Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, NSA, Sądem Najwyższym, ZUS, urzędami, prokuraturą i policją.

Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska specjalizuje się w reprezentowaniu  pracowników sporach z pracodawcami i w procesach przed sądami pracy. W tej dziedzinie prawa jest także autorem artykułów w specjalistycznych periodykach prawnych (zapraszamy do działu Publikacje). Bezprawnie zwolniono Cię  z pracy, nie wypłacono odprawy, firma nie płaci za nadgodziny  –  zapraszamy. Szereg wygranych procesów przed sądami pracy, uwzględniając w tym postępowania dyscyplinarne nauczycieli   jest naszą  najlepszą rekomendacją.

Jesteś przedsiębiorcą? Potrzebujesz prawnika energicznego, poszukującego nieszablonowych rozwiązań swoich problemów prawnych lub stałej obsługi prawnej obejmującej indywidualnie uzgodnione warunki? Wąbrzeska i Toruńska Kancelaria Adwokacka adwokat Anny Krawczyk-Koźmińskiej zapewni to wszystko.

Musisz przeprowadzić rozwód, zamierzasz złożyć pozew lub zostałeś pozwany w sprawie o alimenty (w tym o podwyższenie czy uchylenie alimentów), planujesz podział majątku wspólnego zgłoś się do adwokata z naszej Kancelarii.

Naszych Klientów reprezentujemy także we wszystkich innych sprawach rodzinnych i cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw spadkowych. Czeka Cię postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku powierz nam sprawę. Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska ma również bogate doświadczenie w skutecznym reprezentowaniu stron w procesach o eksmisję. Masz problemy z komornikiem lub potrzebujesz adwokata, który pomoże Twojej firmie w windykacji należności – adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska ma kilkuletnie doświadczenie w skutecznym prowadzeniu egzekucji na rzecz przedsiębiorców.

Jeżeli zależy Ci na polubownym rozwiązaniu sporu mamy ofertę także dla Ciebie. Adwokat Anna Krawczyk-Koźmińska ukończyła kurs dla mediatorów. Specjalizuje się w mediacjach z zakresu prawa gospodarczego, rodzinnego , cywilnego i szczególnie prawa pracy (zapraszamy do działu Publikacje).

Nie jest nam także obca problematyka prawnych aspektów działalności stomatologicznej oraz instytucji kultury (zapraszam do działu Publikacje).